Дана стаття підготовлена  спеціально для того , щоб допомогти споживачам натуральної  продукції ТМ «Едельвейс»  розібратися з особливостями  кожного найменування представлених у нас засобів для обробки деревини.  Ми хотіли б допомогти Вам зрозуміти певні технічні та декоративні відмінності наших продуктів та підібрати найкращий для Вас варіант.

«Масловіск з бджолиним воском»  та  «Масловіск з твердим воском» :   Обидва продукти виготовлені на основі  очищеної лляної олії.   Дані продукти містять  різні за своєю твердістю ,різні за походженням натуральні воски. Відрізняються  за технічними характеристиками: твердістю,декоративними властивостями, кольором. Бджолиний віск є м’яким воском з температурою плавлення від 60 до 65 Co .  Бджолиний віск має на поверхні дерева матовий блиск з легким янтарним  відтінком.   «Масловіск з бджолиним воском» “Едельвейс” підійде для обробки торців та зовнішніх дерев’яних  фасадів  будинків  завдяки  добрим захисним властивостям та більш  бюджетній ціні порівняно з «Масловоском з твердим воском». ( Також, Масловіск з бджолиним воском  можна використовувати для обробки внутрішніх дерев’яних  стін будинку для глибокого просочення ) .     Демократична ціна «Масловоску з бджолиним воском» Едельвейс є результатом 100 відсоткового українського походження усіх її складників.

      «Масловіск з твердим воском» “Едельвейс”  містить  твердий  екзотичний віск карнаубського   дерева. ( температура плавлення від 83 до 90 Со ).  Карнаубський віск є найбільш дорогим і цінним  серед усіх натуральних восків, має кращі водовідштовхувальні властивості,  дає твердішу воскову захисну плівку на поверхні дерева, має більш виражений природний шовковий блиск і створює красивий декоративний ефект.  «Масловіск з твердим воском» ТМ «Едельвейс  рекомендується нами для декоративної обробки і захисту внутрішніх дерев’яних  поверхонь  в домі ( особливо гарно будуть виглядати під «масловоском»  стіни будинку з брусу  чи зрубу, дерев’яні стелі, дерев’яна вагонка чи блокхаус ).  Масловіск також може використовуватись і на зовнішніх стінах будинку  та інших дерев’яних конструкціях. Не тріскається і не відшаровується з плином часу. Через свою вищу вартість він більш популярний всередині приміщень і використовується майстрами  в більшій мірі  для внутрішнього декору.  100% екологічно чистий.

Спеціально для обробки приміщень парної, саун та бань нами розроблений унікальний продукт «Віск  Сауна-Купель». Даний продукт нашого виробництва має в своїй основі очищену лляну олію та  високу концентрацію натурального бджолиного воску і містить бджолиний прополіс.По своїй консистенції – пастоподібний.  Завдяки високому вмісту бджолиного воску та бджолиного прополісу, даний продукт є найкращим варіантом із засобів для обробки дерев’яних  поверхонь в саунах та парних.  100% натуральний, без хімічних домішок.Не містить каніфолі. Має виражений антисептичний та оздоровчий ефект.   Може, також, використовуватись для обробки інших дерев’яних поверхонь.

«Віск для дерева карнаубський» –  високоякісний  продукт преміум-класу для вишуканого воскового декору. В його основі лежить високоякісна очищена лляна олія та висока концентрація натурального воску дерева «карнауба».  Пастоподібний.  Створює на поверхні дерева твердий восковий шар з шовковистим блиском. Має легкий золотистий відтінок. Використовується для  натурального декору та захисту дерев’яних  інтер’єрів.  100% натуральний, без хімічних домішок.

«Біле масло для дерева» – по своїй суті є натуральним масловоском з твердим воском. Містить  твердий  натуральний карнаубський віск.  В рецептурі виробництва використовується білий мінеральний барвник, екологічно чистий та стійкий до ультрафіолету.   Біле масло прекрасно підходить для декоративної обробки інтер’єрів,  а також  для «побілки» дерев’яних фасадів будинків.  Має усі властивості «масловоску з твердим воском» та додатково забезпечує ефект «біленого дерева».  100% екологічно чистий продукт.

Рекомендації з обробки дерев’яних терас:         Ми рекомендуємо  «Масловіск з твердим воском» як безколірні, так і кольорові. Ми використовуємо  в рецептурі   мінеральні  барвники, стійкі до ультрафіолетових променів.  Дуже добре наші продукти зарекомендували себе при обробці  імпрегнованої терасної дошки хвойних порід та термодерева.  Незважаючи на імпрегнацію терасної дошки оксидами металів в установці автоклава, така дошка інтенсивно втягує   в свою структуру  масловіск, чим забезпечується її додатковий захист від вологи при використанні в ландшафтному дизайні,  на терасах і біля басейнів.