Призначення:  «Масловіск з бджолиним воском» ТМ «Едельвейс»  – натуральний, екологічно чистий масловіск на основі лляної олії та  бджолиного воску. Рекомендується для захисту та декоративної обробки  внутрішніх  і  зовнішніх  дерев’яних  стін і фасадів,  дерев’яних зрубів будинків, вагонки   та інших дерев’яних поверхонь.

Властивості:  Глибоко проникає в структуру дерева і захищає його  від вологи та мікроорганізмів. Виконує функцію природного антисептика.  Дозволяє дихати дереву і запобігає накопиченню вологи і процесам гниття всередині деревини.  Виділяє  природну фактуру дерева,   хвойним породам надає легкого  золотистого відтінку.  Не тріскає і не відшаровується від поверхні, не залежно від терміну експлуатації.  100% натуральний продукт.  Склад: ( лляна олія, бджолиний віск, смоли та ефіри живиці хвойних порід,  мінеральні затверджувачі, безпечні для здоров’я людини). У свіжо нанесеному вигляді має запах натуральної живиці, який повністю вивітрюється після висихання поверхні ( до 1 тижня ).   Містить натуральний розчинник – живичний скіпідар. Сухий залишок 85 %.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:  Наносити на попередньо підготовану суху пошліфовану поверхню.  Натерти поверхню дерева з допомогою тканини або полірувальної насадки. Також, для зручності,  можна наносити пензлем з коротким ворсом або розпилювачем. Залишки зібрати з поверхні тканиною.  Не допускати наливів!  Після висихання ( 5-7 діб ), поверхню можна відполірувати для одержання напівматового воскового блиску.  Для хорошого декоративного ефекту рекомендується нанесення 2-3 шарів.  Використовувати при температурі не нижчій + 5 С.   Безпечний для здоров’я людини, не потребує індивідуальних засобів захисту  під час  роботи. Не містить нафтових розчинників, свинцю та інших отруйних речовин.  Увага!:Просочені масловоском папір і тканина мають властивість самозагоряння! Усі використані матеріали в кінці робочого дня слід утилізувати або зберігати в закритих металевих контейнерах!

Витрати – 1 літр на 30 м. кв. на один шар.

Перед використанням добре перемішати в тарі!

Термін придатності – 1 рік.