Призначення:  «Масловіск Фасад» ТМ «Едельвейс» –  натуральний кольоровий масловіск з стійким до вигорання  барвником,   призначений  для комплексного   захисту та декоративної обробки  зовнішніх поверхонь з дерева  –  дерев’яних фасадів будинків, малих архітектурних форм , садових меблів, парканів та інших дерев’яних споруд. Також, можна використовувати в інтер’єрах.

Властивості:    100% натуральний та екологічно чистий. Стійкий до ультрафіолету, не вигорає на сонціГлибоко проникає в пори  дерева і захищає його від вологи, мікроорганізмів. Дозволяє дихати дереву і запобігає накопиченню вологи і процесам гниття всередині деревини.    Не розтріскується та не облазить, не залежно від терміну експлуатації.  Виготовлений на основі лляної олії,   натурального бджолиного воску та стійких до УФ променів мінеральних барвників ( УФ фільтр ).   У свіжо нанесеному вигляді має запах натуральної живиці, який повністю вивітрюється після висихання поверхні ( до 1 тижня ).     Містить натуральний розчинник – живичний скіпідар. Сухий залишок – 90 %.

Спосіб застосування:  Наносити на попередньо підготовану суху пошліфовану поверхню. Поверхня не потребує попереднього грунтування.    Наносити пензлем з коротким ворсом або розпилювачем, або натуральною тканиною , тонким шаром без наливів!    Для кращого декоративного ефекту з матовим блиском і  насиченим кольором рекомендується наносити не менше 2-х шарів з інтервалом для висихання кожного попереднього шару не менше 3 діб.  Не піднімає ворс і не потребує проміжного шліфування між шарами. Після надання   поверхні        потрібного насичення кольором,   таку поверхню можна додатково обробляти безколірним масловоском/воском  для надання   більшої  оптичної  глибини і блиску та додаткового захисту. Рекомендовано наносити   при температурі не нижчій  +5’С.   Після повного висихання поверхню можна полірувати.     Не потребує індивідуальних засобів захисту під час роботи. Увага!: Просочені масловоском папір і тканина мають властивість самозагоряння! Утилізувати або зберігати в закритих металевих контейнерах!       Витрати – 1л. на 25 м.кв. на один шар.

Термін придатності – 1 рік.  Допускається осад барвника на дно тари. ( при використанні рекомендується добре перемішувати кожних 3-5 хвилин ! ).